1. Prekių atsiėmimas parduotuvėje

uab šamas parduotuvė

Savo užsakymą galite atsiimti atvykę į UAB „Šamas“ parduotuvę: Laukininkų g. 1 95189 Klaipėda.

Po užsakymo apmokėjimo būsite informuoti kada bus paruoštas jūsų užsakymas atsiėmimui.

2. Prekių pristatymas per OMINIVA terminalus

omniva terminalai

Norite užsakytas prekes gauti Jums patogiu metu? Rinkitės pristatymo paslaugą per OMNIVA terminalus, kurių tinklas Lietuvoje pats didžiausias. Artimiausią jums patogų terminalą galėsite pasirinkti užsakymo formavimo metu.

OMNIVA terminalai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, todėl savo prekes galėsite atsiimti Jums patogu laiku.

Pristatymo laikas: 2-3 d.d.

Pristatymo kaina: 2.15 EU

Terminalu siunčiamos tik tie užsakymai, kurie pagal savo dydį neviršija leistinų dydžių.

Užsakymo pristatymas bus vykdomas, jei pasirinktos prekės tilps į OMNIVA terminalus atitinkančią pakuotę, o svoris neviršys 30 kg. Jei užsakytos prekės netilps į vieną pakuotę, su Jumis susisieks svetainės administratorius ir aptarsite Jums tinkamiausią prekių pristatymo būdą.

Jei siunta bus sunkesnė nei 30 kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti žemiau, prekės pristatymas į OMNIVA terminalą bus negalimas. Apie tai Jus informuos svetainės administratorius.

Siuntos sekimas internete
Visos siuntos, siunčiamos per OMNIVA terminalus nuo jų išsiuntimo momento gali būti stebimos internete. Iš mūsų gausite elektroninį laišką su jūsų siuntos numeriu ir  speciali nuoroda siuntos būsenai sekti.
https://www.omniva.lt/verslo/siuntos_sekimas

Pranešimas apie pristatytą siuntą
Po siuntos pristatymo į OMNIVA terminalą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas šešiaženklis durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti OMNIVA savitarnos terminale atsiimant siuntą.

Siuntų saugojimo laikotarpis
OMNIVA terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po pranešimo gavimo, kad užsakymas jau pristatytas į OMNIVA terminalą. Siuntos neatsiėmus per 7 kalendorines dienas, ji bus grąžinta atgal mums.

3. Prstaymas su DPD kurjeriu

Jei norite gauti prekes itin greitai ir tiesiai į rankas? Tuomet šis būdas jums tinkamiausias.
Užsakant kai kurias prekes, kurios yra nestandartinių matmenų, užsakymo metu galėsite pasirinkti tik šį pristatymo būdą.

Pristatymo laikas: 1-2 d.d.

Siuntos sekimas internete
Siuntos, siunčiamos per DPD kurjerius nuo išsiuntimo momento gali būti stebimos internete. Iš mūsų gausite elektroninį laišką su jūsų siuntos numeriu ir nuoroda siuntai sekti.
https://www.dpd.com/tracking/(lang)/lt_LT

Pristatymo kaina:

Svoris kg, iki

Kaina, EU

2

  2.95

 2 - 5

 3,45

5 - 10 

 4,65