MAJORCRAFT

SPININGAS MAJOR CRAFT NEW CROSTAGE 2,29-3,05M.

114,75 €
135,00 € Sutaupote 15%
Su PVM

Kalbant bendrai apie visą “New Crostage” seriją, galima paminėti, jog tai kotai, mėgstantiems “kietą” žūklės stilių.

Ilgis:

Kiekis

Aprašymas

Kalbant bendrai apie visą “New Crostage” seriją, galima paminėti, jog tai kotai, mėgstantiems “kietą” žūklės stilių. Kaip žinia, šie kotai puikiai tinkami žvejoti mūsų vandens telkiniuose ir niekuo nenusileidžia kitiems, tos pačios kainos kategorijos, spiningams. Šios serijos meškerykočius, galima suskirstyti į tris pagrindines grupes, tai “Seabass”, “Mebaru” ir Kurodai”. Seabass – puikus spiningas mėgstantiems žvejybą nuo kranto, tinkantis gaudyti ešerius ir upėtakius. Mebaru spiningai orientuoti į žvejyba lengvesniais masalais, puikiausiai tinka gaudant baltą plėšriąją žuvį. Kurodai kotus įvertins tie, kas mėgsta sunkesnę žvejybą, masalams naudojant geležį ir voblerius.

Jei rankose teko laikyti ankstesnių šios serijos “Crostage” kotų, tai pirmas dalykas, kuris kris į akį, paėmus naująjį “Crostage” bus atnaujintas dizainas. Čia Japonijos inžinieriai padarė teisingą žingsnį, nes niekam neįdomu turėtu taip pat atrodanti, tik patobulintą kotą. “New Crostage” dizainas, praturtintas futuristinėmis detalėmis, aukso spalvos inkrustacijomis, taip pat anglies danga bei lengvų EVA putų rankena, sukuria prabangaus spiningo įspūdį.

Atkreipkite dėmesį į ritės tvirtinimo furniturą, tai kotui prideda harmoningo stiliaus įspūdį, o prie koto pritaikius dizainu ir charakteristikom tinkančią ritę… Tiesiog sutikti žvejai pirmiausia atkreips dėmesį į įrankį Jūsų rankoje, o tik po to paklaus kaip “kliovas”. Ant blanko sumontuoti “Fuji KR-Type” žiedai.