SHIMANO

RITĖ SHIMANO TWIN POWER FD 4000 PG

390,15 €
459,00 € Sutaupote 15%
Su PVM

Shimano Twin Power 4000PG pasižymi lengvumu ir stiprumu.

Aprašymas

Shimano Twin Power 4000PG pasižymi lengvumu ir stiprumu, nes korpusas pavadintas Hagane Body pagamintas iš šalto štampavimo būdu panaudoto aukšto kietumo diuraliuminio, kas suteikia korpusui neįtikėtino stiprumo, atsparumo sutrenkimams ir netamprumo. Iš to paties diuralinio lydinio ir panaudojus tą pačią technologiją pagamintas ir pagrindinis mechanizmo dantratis, pavadintas Hagane Gear, kuris nepanaudojus papildomo mašininio apdirbimo tapo žymiai stipresnis nei ankščiau naudoti dantračiai, tuo pačiu suteikdamas švelnaus, lygaus darbo pojūtį esant didelėms apkrovoms. 

Shimano Twin Power 4000PG taip pat pažymėtina labai svarbi technologinė naujovė, pavadinta CoreProtect, kuri apsaugo nuo vandens papuolimo į ritės vidų pro rotoriaus dalis, šoninę korpuso dalį ir apsaugo nuo vandens valo vediklio guolinį mechanizmą.

Dar viena naujovė padidinanti Shimano Twin Power 4000PG ritės ergonomiškumą pavadinta G Free Body, kurios esmė yra ritės gravitacijos centro pakėlimas arčiau spiningo blanko. Tai pasiekta pakeliant aukščiau sliekinį mechanizmą, ko pasekoje vyksta mažesnis žvejo rankos pavargimas ir gerėja su masalo užmetimu susiję procesai.

Ritės tipas
Su priekiniu stabdžiu
Guolių skaičius
9+1
Ritės svoris
290 g
Ritės max. galia
11 kg
Valo talpa
1.5-320 m
Perdav. santykis
4,4:1