RHINO

BLIZGĖ VELKIAVIMUI RHINO XTRA MAG 150MM.

7,92 €
9,90 € Sutaupote 20%
Su PVM

Blizgė Velkiavimui baltijos jūroje RHINO XTRA MAG.

Spalva:

Kiekis

Aprašymas

Puikios, laiko patikrintos blizgės lašišų trolingui. Sukurtos trolingistų profesionalų - vokiečio Mike Luner ir švedo Peter Cernold. 2 blizgių variantai - didesnis (ilgis 150mm, svoris 27 gramai) ir mažesnis (ilgis 115mm, svoris 16 gramų). Baltijos jūroje gausu strimėlių ir stintų, ypač Lietuvos ir Latvijos priekrantėje (kur yra pagrindinės Baltijos strimėlių nerštavietės), todėl lašišos ir šlakiai pirmenybę teikia tiek didesnėms blizgėms, tiek ir panašių į šias žuvis spalvoms. Be to, reikia įvertinti saulės aktyvumą, giedra ar apsiniaukę, sezoniškumą (sakykim, stinta ne visus metus laikosi priekrantėje, o tik gruodžio-kovo mėnesiais, pavasarį prie kranto ateina bretlingis ir strimėlė). Todėl gamintojas ir siūlo plačią spalvų gamą visoms gyvenimo situacijoms. 

UV aktyvus dažymas (saulės ultravioletas paryškina ir dalinai suteikia blizgei papildomus atspalvius). Lašišos regėjimas yra ženkliai geresnis nei žmogaus ir žuvis geriau skiria spalvas nei mes įsivaizuodjame. Kad stambi lašiša pakiltų prie blizgės ir griebtų ją, reikia "įtaikyti" spalvą, įvertinant visas meteorologines, ichitologines, hidrologines ir sezoniškumo ypatybes. Čia jau tenka įjungti smegenis ir patirtį. 

UV efektą turi šios spalvos - beluga, cooper blue dolphin, gold green dolphin, rainbow trout, rugen, natural cooper blue dolphin.

Nugarinė pusė vario spalvos - natural cooper blue dolphin, cooper master herring, cooper blue dolphin, king salmon

Fosforuojantį efektą turi spalvos - black shiner ir super shiner.

Nugarinė pusė geltonos spalvos - gold green dolphin, gold swedish flag, last try